Pierwsza Orka

Witamy na stronie Pierwsza Orka.

To wydarzenie, które ściąga na Pole Agatowe Muzeum Agatów w Rudnie coraz większe rzesze miłośników samodzielnego poszukiwania minerałów.

W tym roku poszerzyliśmy dla Was areał pola co oznacza większe możliwości znalezienia pięknych agatów czy kwarców. Odbędzie się 8 czerwca od godziny 10.00 do 17.00. Sugerujemy aby zabrać ze sobą narzędzia typu młotek lub łopatę, kilofek, odpowiednie ubranie dopasowane do pogody, rękawiczki ogrodnicze.

Orka_edited.jpg

Jak dostać się
na imprezę?

Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca

w godz. 10.00 do 17.00. Nie ma zapisów więc opłaty będą przyjmowane w dniu imprezy w kasie naszego Muzeum. Na tej podstawie otrzymacie Państwo opaski identyfikacyjne upoważniające do przebywania na Polu Agatowym.

Oto cennik:

Bilet 1 osoba dorosła - 70zł, bilet rodzinny to 140zł

za wejście. Dzieci do lat 3 - wejście gratis. Cena obejmuje zwiedzanie Muzeum, wejście na pole, ew. wypożyczenie narzędzi, przecięcie przez przewodnika kamienia oraz samodzielny  szlif, butelkę wody gazowanej lub niegazowanej.

Do Państwa dyspozycji będą przewodnicy.

Serdecznie zapraszamy!